10/03/2017
czy jest na sali ktoś, komu chodzi nóżka, kiedy słyszy bębny na ulicy? ;)
Cześć, to my, Samba Rhythms of Resistance Trójmiasto, ta kolorowa grupa, którą było słychać ostatnio na manifie i wcześniej na wielu innych akcjach.
Sporo osób pytało, czy można do nas dołączyć, a my niezmiennie odpowiadamy TAK! Każda osoba może bębnić z nami w słusznej sprawie.
Czy trzeba umieć grać na bębnach?
NIE! Wystarczą chęci i samozaparcie, mamy wszystko, co trzeba, żeby pomóc się wam nauczyć.
Próby mamy raz w tygodniu, nieomal w środku Trójmiasta.
Więcej o tym, kim jesteśmy i o co nam chodzi możecie przeczytać w zakładce „informacje” na naszym fanpejdżu.
Chcesz przyjść na próbę? Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas wiadomość prywatną na fejsbuku lub wyślij mejla na adres: ror3m(at)riseup.net
Pomóż dotrzeć nam do osób, które mają sambowe serduszka, tylko jeszcze o tym nie wiedzą i udostępnij tego posta :)
Graj z nami! Mamy wszystko do wygrania!