14/05/2026
Z radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie rozwiązywania zadań szachowych „Konik Szachowy” - edycja Wiosna 2026.
W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 12 uczniów naszej szkoły, którzy z dużym zaangażowaniem i pasją zmierzyli się z wymagającymi zadaniami szachowymi.
Dyplomy za ponadprzeciętne wyniki konkursu otrzymali:
♟️W kategorii Pionek (klasy 1–3):
👍Jakub F., klasa IIa
👍Maksymilian C., klasa IIIb
👍Kacper M., klasa IIIa
♟️W kategorii Goniec (klasy 4–6):
👍Krzysztof U., klasa Vb
👍Stanisław P., klasa Vb- tytuł LAUREATA 🏅 👍Antoni K., klasa IVb- tytuł LAUREATA 🏅
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za trud włożony w przygotowania do konkursu.🏆♟️