03/05/2026
🇵🇱 3 maja o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Mikołaja w Gąsawie odbyła się uroczysta Msza Święta za Ojczyznę z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a także w intencji strażaków OSP miasta i gminy Gąsawa
Po zakończeniu nabożeństwa delegacja udała się na cmentarz, gdzie zapalono znicze oraz złożono kwiaty pod obeliskiem upamiętniającym zmarłych strażaków parafii gąsawskiej.
Następnie spotkaliśmy się w remizie przy kawie i słodkim poczęstunku, był to czas na rozmowy, wspomnienia i integrację.
Dziękujemy wszystkim za obecność oraz wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia.