29/05/2026
29 maja obchodzimy Dzień Działacza Kultury, z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć u siebie Burmistrz Głuszycy Roman Głód. Dziękujemy za życzenia i piękne kwiaty 🌷
Cieszymy się bardzo, że możemy w tym składzie dzielić się kulturą, promocją czytelnictwa i uwrażliwianiem na piękno w codzienności. Życzymy sobie, żeby zawsze mieć szerokie grono odbiorców, którym nasza praca przynosi radość 🫶🏻🫶🏻🫶🏻.
Bez Was nie ma Nas.
GŁUSZYCA - to lubię