31/08/2020
Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy!
W związku zakończeniem mojej pracy na stanowisku kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom, przyjaciołom naszej biblioteki za wspólnie spędzony czas, za Państwa życzliwość i wiele ciepłych słów.
Dziękuję władzom miasta, dyrektorom i pracownikom placówek oświatowych za otwartość i przychylność wobec biblioteki. Wiele naszych działań nie byłoby możliwych bez współpracy z Państwem i udzielonego nam wsparcia.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom imprez czytelniczych oraz zajęć organizowanych przez bibliotekę, a także licznemu gronu osób, które pomagały te imprezy współtworzyć.
Dziękuję naszym Gościom, którzy bezinteresownie poświęcali swój czas dzieląc się swoją twórczością, wiedzą i umiejętnościami.
Dziękuję moim współpracownikom z Centrum Kultury - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy, a zwłaszcza bibliotekarkom za wieloletnią współpracę, wyrozumiałość i życzliwość. Dziękuję również koleżankom – bibliotekarkom z bibliotek powiatu wałbrzyskiego oraz ze Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Doceniam także kontakty i pomoc ze strony Dyrekcji i Pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej „Biblioteki pod Atlantami w Wałbrzychu oraz Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.
Szanowni Państwo, kończąc pracę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy, przestaję być także administratorem portalu społecznościowego „Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy” na Facebooku oraz strony internetowej https://ckmbp.gluszyca.pl/ w części dotyczącej Biblioteki.
Serdecznie dziękuję Państwu za poświęconą uwagę, za wyrazy sympatii, za wszystkie komentarze i „lajki”.
Aktualne informacje dotyczące biblioteki znajdziecie Państwo w serwisie społecznościowym FB „Centrum Kultury Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy” https://www.facebook.com/ckmbp.gluszyca .
Z wyrazami szacunku,
Renata Sokołowska