30/03/2026
Mamy to !! 💪
Z przyjemnością informujemy,
że aż 14 uczniów naszej szkoły wzięło udział
w dyktandzie z języka angielskiego organizowanym przez PANS w Głogowie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania
i świetne przygotowanie.
Szczególne brawa kierujemy do Olivii z 4p,
która zdobyła wyróżnienie👏
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!