24/03/2019
Szanowni Sympatycy i Obserwujący!
Może postaramy się i wyślemy Łukasza w czerwcu do Gdyni aby się trochę pomęczył na Mistrzostwach Europy ;)?
Stronę obserwuje około 900 osób, więc jeśli przynajmniej cześć z Nas dorzuci chłopakowi po 5 zł, będzie miał okazję z Orzełkiem na piersi walczyć o medal :)
W kupie siła, więc wspierajmy naszych!
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/6ve7wt