21/05/2026
Szanowni Państwo,
W imieniu Pana Pawła Wiśniewskiego Prezesa Regionalnego Ośrodka Zrównoważonego Rozwoju w Przysieku oraz Kierowników Dziennych Domów Pomocy składamy podziękowania wszystkim osobom, instytucjom, firmom, których zaangażowanie, bezinteresowna pomoc i życzliwość przyczyniły się do sukcesu oraz wspaniałej organizacji naszego
Pikniku Integracyjnego - Łączymy Pokolenia.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do:
Zaproszonych Gości:
Włodarzy i Przedstawicieli Gmin Górzno, Bartniczka i Świedziebnia,
Dyrekcji Zespołu Szkół w Górznie,
Kierowników Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej oraz
Księży Proboszczów z Parafii Górzno i Świedziebnia za Państwa obecność, poświęcony czas oraz uświetnienie naszego wspólnego święta.
Seniorów i ich Rodzin - za uśmiech, wspólną zabawę i tworzenie niezapomnianej rodzinnej atmosfery.
Kierowników, opiekunów i pracowników DDP - ów- za nieoceniony trud włożony w koordynację całego wydarzenia.
Animatorów za niespożytą energię i wspaniałe animacje.
Pielęgniarek i Fizjoterapeutów - za troskliwą opiekę, czuwaniem nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem.
Pracowników Wilga - za ogromne wsparcie organizacyjne i serce włożone w przygotowania i obsługę stoisk.
Pracowników GOPS Bartniczka - za życzliwość i pomocną dloń.
Pracowników ROZR i FUNDACJA WERWA - za profesjonalne wsparcie techniczne i merytoryczne.
Firmie przewozowej - za bezpieczny i sprawny transport naszych uczestników.
Panom z oprawy muzycznej, którzy porwali wszystkich do tańca.
Dzięki Państwa wspólnemu wysiłkowi ten dzień był pełen radości, integracji i niezapomnianych chwil, razem możemy tworzyć rzeczy wyjątkowe.
Cieszymy się, że wydarzenie było okazją do budowania relacji międzypokoleniowych, wymiany doświadczeń oraz promocji działalności Dziennych Domów Pomocy. Wspólne rozmowy, występy i atrakcje pokazały, jak ważne jest tworzenie przestrzeni łączącej ludzi w różnym wieku i lokalnej społecznosci.
Z wyrazami Szacunku
Organizatorzy