16/05/2026
W ostatnim czasie udało się zrobić drobną metamorfozę placu zabaw, a dziś przygotowywaliśmy teren pod boisko do piłki nożnej dla dzieci :) dziękujemy Paniom Karolinie, Paulinie, Annie i Patrycji oraz dzieciom które się zaangażowały w pracę, żeby móc grać w piłkę w bezpiecznym miejscu. Chłopcy dobra robota👏🏻 dziękuję Karolow,i Antkowi Mikołajowi i Tomkowi. Dziękuję Panu Andrzejowi za dostarczenie ziemi pod wysiew trawy oraz Tadeuszowi za prace konserwatorskie na placu zabaw.
Planujemy także zamontować kosz do koszykówki przy "nowym" boisku, dlatego prosimy o każdą nawet najmniejszą pomoc, razem możemy więcej 🙂