04/06/2026
Dziś nasi druhowie wzięli udział w uroczystej procesji z okazji Bożego Ciała. Reprezentowali naszą jednostkę, niosąc sztandar oraz czuwając nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem całej procesji.
Dziękujemy wszystkim druhom za zaangażowanie, godne reprezentowanie naszej jednostki oraz służbę na rzecz lokalnej społeczności.