29/05/2026
Dziś odwiedzili nas podopieczni z Przedszkola „Światełko”!
Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca strażnika i jak dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców.
Atrakcją była wizyta w sali Monitoringu Miejskiego. Maluchy mogły z bliska zobaczyć, jak na co dzień funkcjonuje system dbający o porządek w naszym mieście.
Dziękujemy za wizytę, mnóstwo uśmiechu i ogromną ciekawość. Zapraszamy ponownie!