06/12/2025
UWAGA‼️ Najbardziej wyczekiwany prezent dla całej naszej braci strażackiej przybędzie już dziś do naszej jednostki o godzinie 17. Przed nasza jednostka odbędzie się przywitanie "bestii". Zapraszamy serdecznie do wspólnego powitania 🎅🚒
Prezent już jedzie! 🚒🎁
Jesteśmy w drodze do domu i wieziemy coś, co naprawdę robi wrażenie, prawdziwa bestia 😁
Jutro o 17:00 (06.12) pokażemy go Wam przy remizie 🔥
Widzimy się ze wszystkimi mieszkańcami i sympatykami OSP.
Szykuje się naprawdę wyjątkowy wieczór! 💪🚒
Do zobaczenia! 👋
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.15 Wzmocnienie służb ratownictwa, środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz środków z budżetu Gmina Będzino