20/03/2026
Ale tu było smacznie! ✨
Na wczorajszych zajęciach w naszym Klubie Seniora w Dębnicy Kaszubskiej królowały same pyszności: carpaccio z buraka w niesamowicie słodkim sosie z kremu orzechowego wraz z powidłami śliwkowymi, pieczone warzywa w marynacie, własnoręcznie zrobione pierogi z kapustą i grzybami oraz masełko czosnkowe:) Każdy z uczestników brał udział w zajęciach wkładając w nie mnóstwo serca i kreatywności.
To nie tylko praca w kuchni, ale przede wszystkim wspaniała okazja do rozmów, śmiechu i integracji. 🥰
Brawo dla naszych zdolnych Seniorów! 👏