Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie im. Franciszka Kleeberga

Technikum nr 1 w Dęblinie w roku szkolnym 2023-24 kształci w zawodach:

technik elektryk - na podbudowie szkoły podstawowej /5-letnie/
technik informatyk - na podbudowie szkoły podstawowej /5-letnie/
technik mechanik - na podbudowie szkoły podstawowej /5-letnie/
technik mechanik lotniczy - na podbudowie szkoły podstawowej /5-letnie/
technik budownictwa kolejowego - na podbudowie szkoły podstawowe

j /5-letnie/

Branżowa Szkoła I stopnia oferuje zawód
ślusarz - na podbudowie szkoły podstawowej /3-letnie/

14/06/2026
UWAGA !!! WAŻNE !!!
09/06/2026

UWAGA !!! WAŻNE !!!

❣️❣️❣️
07/06/2026

❣️❣️❣️

Czytaliśmy na Polanie…..W słoneczny dzień 28 maja 2026 roku nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowej Akcji „Czytanie...
03/06/2026

Czytaliśmy na Polanie…..

W słoneczny dzień 28 maja 2026 roku nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowej Akcji „Czytanie na Polanie” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Cele akcji to promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiska lokalnego, zwrócenie uwagi uczniów na czytanie jako atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego w szkole, zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

Tego właśnie dnia nasi Uczniowie wraz z sorkami: Elą, Małgosią i Anią spotkali się przed Internatem, by w miłej atmosferze, wśród zieleni, czytać książki dzieciom ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Dęblinie, które tego dnia odwiedziły nas wraz ze swoimi Opiekunami.

Wydarzenie rozpoczął nasz Pan Dyrektor Artur Misiak. Porozmawiał z Małymi Gośćmi o książkach oraz przeczytał Im bajkę. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku.

Dalsza część spotkania z książką to niesamowita podróż na zamienionych na miękkie kocyki, trawnik i szum drzew, szkolnych ławek, które tworzyły cichą oprawę literackich uniesień. Dzieci z zaangażowaniem słuchały czytanych, przez Sorki oraz starszych Kolegów z naszej szkoły, książek oraz same próbowały czytać ulubione fragmenty bajek.

Wszyscy czytali z uśmiechem i z zabawą. Był to również czas na rozmowy o ulubionych książkach.

Dziękujemy Uczniom i Paniom ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Dęblinie za odwiedziny, za wspólne zaangażowanie, radość i pasję, które tego dnia stworzyły niezapomniany klimat tego wydarzenia.

Pokaz ratownictwa medycznegoW dniu 29 maja 2026r. odbyły się zajęcia pokazowe z zakresu ratownictwa medycznego, w któryc...
03/06/2026

Pokaz ratownictwa medycznego

W dniu 29 maja 2026r. odbyły się zajęcia pokazowe z zakresu ratownictwa medycznego, w których uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich z naszej szkoły.

Prelekcję oraz pokaz przeprowadzili ratownicy z Zespołu Zabezpieczenia Medycznego 4 Pułku Saperów z Dęblina.

Spotkanie miało na celu przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz właściwego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Po krótkiej części teoretycznej, podczas której omówiono m.in. sytuacje wymagające wezwania pomocy, sposoby powiadamiania służb medycznych, numery alarmowe (112 i 999) oraz zasady udzielania pomocy medycznej m.in. w oparzeniach, złamaniach, krwotokach, uczniowie przystąpili do ćwiczeń praktycznych.
Pod okiem fachowców uczestnicy uczyli się m.in. udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu, prawidłowego ułożenia w pozycji bezpiecznej ustalonej oraz wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Pokaz został przeprowadzony w sposób profesjonalny i angażujący, a zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w codziennym życiu.

Bardzo dziękujemy dowódcy oraz Zespołowi Zabezpieczenia Medycznego 4 Pułku Saperów w Dęblinie.

Finał Akcji „Pola nadziei 2026”22 maja 2026r. wolontariuszki z naszej szkoły wzięły udział w plenerowym finale akcji „Po...
03/06/2026

Finał Akcji „Pola nadziei 2026”

22 maja 2026r. wolontariuszki z naszej szkoły wzięły udział w plenerowym finale akcji „Pola Nadziei” dla pacjentów Hospicjum im. Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej w Dęblinie.

Wydarzenie miało charakter integracyjny, rekreacyjno-sportowy i stanowiło formę podziękowania dla placówek oświatowych za zaangażowanie w tegoroczną edycję akcji.

Finał odbył się na terenie Wyspy Wisła w Stężycy oraz na miejscowym stadionie, gdzie uczniowie mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, które dostarczyły wielu pozytywnych emocji i uśmiechu.

Każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowym medalem, a po sportowych zmaganiach zjeść ciepły posiłek i pyszne lody na deser.
Wyjątkowym momentem było wręczenie statuetek i podziękowań za zaangażowanie i aktywny udział w tegorocznej akcji. Nie zabrakło dobrej atmosfery, a piękna pogoda dopisała.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za wspaniałe wydarzenie, ciepłą atmosferę oraz ogrom pracy włożony w przygotowanie tego dnia, który był nie tylko okazją do wspólnego świętowania zakończenia akcji, ale także do promowania idei pomocy osobom potrzebującym oraz kształtowania wśród młodzieży postaw empatii, wrażliwości i zaangażowania społecznego.

Cieszymy się, że razem możemy wspierać tak piękną inicjatywę i nasze szkolne działania wolontariackie. Będziemy kontynuować w kolejnych latach, niosąc dobro, wsparcie i nadzieję tym, którzy tego potrzebują.

💓Szkoła wspierająca honorowe krwiodawstwo! 💓30 maja 2026 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubli...
02/06/2026

💓Szkoła wspierająca honorowe krwiodawstwo! 💓

30 maja 2026 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie odbyło się spotkanie organizatorów szkolnych akcji krwiodawstwa z województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowała pani Agata Aleksiewicz, wieloletni koordynator akcji honorowego krwiodawstwa w ZSZ Nr 1 w Dęblinie.

Gościem specjalnym wydarzenia był Tomasz Szabłowski – Kurator Oświaty w Lublinie, który od wielu lat wspiera działania RCKiK w Lublinie, zachęcając szkoły do współpracy oraz promowania idei honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży.

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych działań prowadzonych na rzecz honorowego krwiodawstwa, wymiany doświadczeń oraz rozmów na temat dalszej współpracy. Uczestnicy mieli również możliwość bliższego zapoznania się z działalnością RCKiK oraz poznania etapów przygotowania, badania i wykorzystania krwi po jej pobraniu.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tabliczkę „Szkoła wspierająca honorowe krwiodawstwo”, będącą wyrazem uznania dla działań podejmowanych na rzecz promowania idei oddawania krwi.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddają krew i wspierają nasze szkolne akcje. Razem ratujemy zdrowie i życie!

Warsztaty edukacyjno- zawodoweDnia 25 maja dziewięciu uczniów naszej szkoły razem z sorką Karoliną Rymkiewicz- Rogacką p...
01/06/2026

Warsztaty edukacyjno- zawodowe

Dnia 25 maja dziewięciu uczniów naszej szkoły razem z sorką Karoliną Rymkiewicz- Rogacką pojechało do Lublina na warsztaty edukacyjno-zawodowe „Gotowość Cywilna” oraz targi Pasja, Wiedza, Kompetencje „Lifelong Learning w praktyce".

Wyjazd, był nagrodą za udział w konkursie „Zawodowcy przyszłości – Moja szkoła, Mój zawód, Moja pasja” i okazał się bardzo ciekawym doświadczeniem. Na miejscu mogliśmy zobaczyć wiele różnych stanowisk i wziąć udział w praktycznych zajęciach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się laserowa strzelnica oraz warsztaty związane z bezpieczeństwem i zachowaniem w sytuacjach kryzysowych. Dowiedzieliśmy się też, jak powinno się spakować plecak ewakuacyjny i jak udzielać pierwszej pomocy.

Zdobyliśmy podstawową wiedzę z zakresu obrony cywilnej i mogliśmy sprawdzić się w realistycznych scenariuszach zagrożeń. Był również słodki poczęstunek i dużo okazji do wspólnej zabawy oraz integracji. Wyjazd był bardzo udany. Wróciliśmy z nową wiedzą, ciekawymi doświadczeniami i miłymi wspomnieniami.

27 maja 2026r. na osiedlu Masów w Dęblinie, przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Masów odbył się Festyn Profilakty...
29/05/2026

27 maja 2026r. na osiedlu Masów w Dęblinie, przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Masów odbył się Festyn Profilaktyczny „Trzeźwo, zdrowo, na sportowo!”, zorganizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Dęblinie oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stężycy. Głównym założeniem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia bez używek oraz uświadomienie, że alkohol to środek uzależniający.

Uczestnikami byli uczniowie wszystkich poziomów szkół dęblińskich oraz gminy Stężyca. W festynie wystąpiła również drużyna naszej szkoły w składzie: Amelia Bluma i Aleksandra Paziewska oraz sorki: Ania Strumnik i Małgosia Radomska.

Najważniejszą i jednocześnie wzbudzającą najwięcej emocji częścią imprezy była Gra Terenowa, której trasę wyznaczono ulicami osiedla Masów. Zorganizowano 8 punktów kontrolnych, na których uczestnicy rozwiązywali różne zadania wymagające wiedzy na temat choroby alkoholowej i mechanizmów uzależnień. Zadania te rozgrywane były drużynowo. W drodze losowania utworzono 8 pięcioosobowych drużyn, mieszanych wiekowo: po 2 uczestników z każdej szkoły podstawowej oraz po 1 zawodniku ze szkoły ponadpodstawowej.

Każdej drużynie towarzyszył opiekun. Drużyny musiały z pomocą mapy odszukać w terenie punkty kontrolne i rozwiązać zadanie.

Po podsumowaniu Gry Terenowej, Wicestarosta Rycki Pani Monika Kośmińska, Pani Anna Iwanek – naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu w Urzędzie Miasta Dęblin, Pani Grażyna Szczepaniak – przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dęblinie Pani Izabela Olejarska – Zawada, wręczyli uczestnikom zabawy przygotowane nagrody.

Na zakończenie odbył się pokaz sprzętu strażackiego zaprezentowany przez Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej Masów.

Spotkanie zakończyło wspólne zajadanie pizzy

28/05/2026

Adres

Ulica Tysiąclecia 27
Deblin
08-530

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 07:30 - 15:30
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piątek 07:30 - 15:30

Telefon

+48818830274

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie:

Udostępnij