19/06/2026
17.06.2026r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w ramach sportowego czerwca, które odbyły się na obiektach ZSO w Dęblinie. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół ponadpodstawowych.
Nasi uczestnicy:
Aleksandra Cienkowska, Weronika Pudło, Lena Gnatowicz, Grażyna Wojdat, Agata Bryzek, Adam Gadowski, Jakub Kujda, Jakub Pawlak, Julia Micek, Arek Celej, Bartosz Filipek, Wiktoria Chabros, Wiktoria Sadura, Michał Kardas, Artur Bichta, Mikołaj Giza, Kinga Kępka, Tatiana Struzhuk tworzyli zgrany team i chętnie reprezentowali szkołę.
Zajęli następujące miejsca:
- biegna 100m dziewcząt: III miejsce Aleksandra Cienkowska,
- bieg na 400m dziewcząt: III miejsce Grażyna Wojdat,
- bieg na 800m dziewcząt: III miejsce Agata Bryzek,
- skok w dal chłopców: I miejsce Jakub Pawlak,
- skok wzwyż dziewcząt: I miejsce Kinga Kępka, III miejsce Julia Micek
- skok wzwyż chłopców: II miejsce Arek Celej, III miejsce Michał Kardas,
sztafeta : II miejsce w składzie Julia Micek, Grażyna Wojdat, Jakub Kujda, Jakub Pawlak.
W pchnięciu kulą całe podium zajęły nasze dziewczęta: I miejsce Tatiana Struzhuk, II miejsce Weronika Pudło, III miejsce Lena Gnatowicz. Serdecznie gratulujemy!