19/06/2026
🌸 Wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Matki i Ojca! 🌸
18 czerwca w klasie 3a odbyła się przepiękna uroczystość - wspólne świętowanie Dzień Mamy i Taty! 🥰
Uczniowie, pod okiem wychowawczyni pani Aliny Matysiak, przygotowali wzruszający program artystyczny. Były wiersze, piosenki i mnóstwo emocji, które wywołały uśmiech (a czasem i łezkę wzruszenia) na twarzach rodziców. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami!👏✨
Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz wspólną integrację. To był wspaniały czas rozmów i budowania relacji w wyjątkowo ciepłej i serdecznej atmosferze. ❤️☕🍰
Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i wspólnie spędzone chwile!