26/01/2025
**OSP Dąbie w Akcji: Udział w WOŚP 2025**
OSP Dąbie miała zaszczyt wziąć udział w 33. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 26 stycznia 2025 roku. Nasza jednostka zadbała o zaplecze medyczne podczas wydarzenia.
Druhowie OSP DĄBIE zorganizowali pokaz oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy osobą poszkodowanym, pokazując najmłodszym podstawowe czynności ratownicze z wykorzystaniem AED. Jak i również pokaz wozów bojowych i sprzętu ratowniczego naszej jednostki.
Nie tylko to sprawiło, że OSP Dąbie wyróżniła się podczas 33. Finału WOŚP. Nasza jednostka również miała zaszczyt zapewnić bezpieczne odpalenie "światełka do nieba". To symboliczne wydarzenie, które stanowi jedno z najważniejszych momentów finału, a my mieliśmy przyjemność zapewnić, że odbyło się ono sprawnie i bezpiecznie.
Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności oraz solidarności wszystkich uczestników udało się zebrać fundusze na rzecz WOŚP, wspierając potrzebujących. Wspólna praca dla dobra innych to wartość, którą OSP Dąbie pragnie pielęgnować i propagować. Jesteśmy dumni z udziału w tegorocznym finale i z przywileju wspierania szczytnej misji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Finał WOŚP Dąbie