Nie dla Paktu Migracyjnego - Częstochowa

Nie dla Paktu Migracyjnego - Częstochowa Częstochowianie mówią - sprzeciw!

Strona poświęcona działaniom i interwencjom związanym z wyrażeniem sprzeciwu, wobec powstania kolejnego - tym razem rządowego - Centrum Integracji Cudzoziemców.

Dziękujemy wszystkim za obecność na kolejnej pikiecie w Częstochowie! Bądźmy godni sprawy o jaką walczymy!Działajmy dale...
19/07/2025

Dziękujemy wszystkim za obecność na kolejnej pikiecie w Częstochowie!

Bądźmy godni sprawy o jaką walczymy!
Działajmy dalej!

17/07/2025

Na placu Biegańskiego odbędzie się kolejna pikieta antyimigracyjna. Tym razem jest to akcja ogólnopolska, która łączy kilkadziesiąt polskich miast!
Serdecznie zapraszam

Konfederacja Marcin Sypniewski Klub Konfederacji Częstochowa Nie dla Paktu Migracyjnego - Częstochowa Tomasz Grzegorz Stala

17/07/2025

⚠️

⚠️Bez komentarza
13/07/2025

⚠️Bez komentarza

Grupa obcokrajowców zatrzymanych na naszym terenie z zakazem ponownego wjazdu do Polski i strefy Schengen, na okres od pół roku nawet do 2 lat.

04/07/2025

📢 STOP IMIGRACJI! CHCEMY ŻYĆ BEZPIECZNIE! 🇵🇱

📅 19 lipca 2025 r. Konfederacja organizuje pikiety przeciwko polityce imigracyjnej rządu. W miastach całej Polski spotkamy się pod wspólnym hasłem: „Stop imigracji! Chcemy żyć bezpiecznie!”

Masowa imigracja z obcych kręgów kulturowych to już nie abstrakcyjna debata. To rosnące, realne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Coraz częściej słyszymy o atakach, napaściach i przemocy. Ostatnie dramatyczne wydarzenia z Torunia, gdzie Polka została brutalnie zamordowana przez imigranta, pokazują, że ogromne zagrożenie już do nas dotarło. To jest efekt nieodpowiedzialnej polityki kolejnych rządów!

❌ Nie chcemy powtórki z miast, gdzie powstają strefy "no-go", a kobiety boją się wracać same do domu we własnym kraju.
❌ Nie chcemy, by nasze dzieci dorastały w miejscach, gdzie niezidentyfikowani przybysze z obcych państw czują się bezkarni.
❌ Nie chcemy, by w Polsce dochodziło do brutalnych napaści, tylko dlatego, że rząd nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo obywateli.

Polacy mają prawo czuć się bezpiecznie we własnym państwie. Nikt nie pytał nas o zgodę na masowy napływ ludzi z krajów, gdzie przemoc wobec kobiet jest normą, a obce kulturowo wartości stoją w sprzeczności z naszymi.

📍 19 lipca wyjdź z nami na ulice! Pokażmy, że nie ma zgody na import zagrożeń i chaosu. Nie będziemy milczeć, gdy stawką jest nasze bezpieczeństwo i nasza przyszłość. Stop polityce, która naraża zdrowie i życie naszych bliskich.

Śledź nasze profile. Już wkrótce szczegóły lokalnych wydarzeń. Bądź 19 lipca na pikiecie w Twoim mieście. Wspólnie i stojąc ramię w ramię pokażmy, że chcemy bezpiecznej Polski!

UDOSTĘPNIJ ten wpis, aby dotarł jak najszerzej!


Przeczytajcie...
02/07/2025

Przeczytajcie...

Służby w akcji:
Otrzymujemy wiadomości od funkcjonariuszy Straży Granicznej, nie wszystko jest takie kolorowe, jak przedstawiane jest to przez osoby funkcyjne.

Kilka wniosków z rozmów z nimi:

1. Cudzoziemcy pochodzący m. in. z Erytrei, Somalii czy Etiopii są przekazywani stronie polskiej przez Niemcy bez żadnego potwierdzenia wjazdu na ich teren z Polski — wyłącznie na podstawie ustnych deklaracji i danych przekazywanych przez stronę niemiecką. Co więcej, sami migranci często twierdzą, że nigdy nie byli wcześniej w Polsce, lecz dotarli do Niemiec z terytorium Czech. Brakuje jakichkolwiek dowodów w postaci dokumentów czy innych śladów ich przemieszczania się.

Powyższe potwierdził sam komendant Straży Granicznej w Szczecinie podczas kontroli poselskiej marszałka Krzysztofa Bosaka i posła Krzysztofa Mulawa. Nie weryfikują, tylko biorą ustalenia niemieckich służb za pewnik. Takie są wytyczne z góry.

2. Migranci trafiają następnie do placówek Straży Granicznej, które nie są w żaden sposób przystosowane do przetrzymywania cudzoziemców (brak pomieszczeń dla osób zatrzymanych). W niewielkich pokojach przebywają po kilka dni, w warunkach dalekich od standardów, pod nadzorem funkcjonariuszy oddelegowanych z różnych jednostek, bez odpowiedniego przeszkolenia i zaplecza.

Odnośnie powyższego chcieliśmy zadać kilka pytań rzecznikom SG, ale są tacy rzecznicy co przestali odpisywać nam na maile, a telefonu od nas już nie odbierają.

3. Funkcjonariusze Ci nie mają zapewnionych szczepień ochronnych, w przeciwieństwie do funkcjonariuszy pracujących w strzeżonych ośrodkach, a także właściwego przygotowania do opieki nad tak dużą grupą migrantów.

4. Dodatkowo, w planach funkcjonowania Nadodrzańskiego Oddziału SG (NoOSG) znalazł się projekt utworzenia tzw. CRC — Centrum Rejestracji Cudzoziemców — w PSG Zgorzelec oraz PSG Zielona Góra, mogących jednorazowo przyjąć 30 osób.

Drodzy rzecznicy SG, jeżeli będziecie chcieli się odnieść do powyższego, znacie nasz mail, chętnie zamieścimy wasze stanowisko.

Zdjęcie ilustracyjne: Straż Graniczna

🕯🕯🕯
30/06/2025

🕯🕯🕯

Zmarła 24-letnia Klaudia brutalnie zaatakowana w Toruniu. Imigrantowi z Wenezueli grozi dożywocie.

W nocy z 11 na 12 czerwca kobieta została zaatakowana w parku w Toruniu przez 19-letniego Wenezuelczyka. Zadał jej kilkanaście ciosów nożem. Zmarła w piątek, a informację o jej śmierci potwierdziła dzisiaj prokuratura w Toruniu.

⚠️⚠️⚠️
29/06/2025

⚠️⚠️⚠️

🇵🇱 Konrad Berkowicz: O 22:30 w powiecie polickim zatrzymano grupę 20 cudzoziemców przerzucanych do Polski z Niemiec - przez las. Nie zatrzymały ich służby państwowe, tylko… patrol obywatelski. Straż Graniczna jedzie na miejsce.

Dopiero teraz to widać jak na dłoni. Niemieckie państwo 🇩🇪 pozbywa się problemu, a Polska ma go przyjąć z otwartymi ramionami. I jeszcze najlepiej milczeć! NIE BĘDZIE MILCZEĆ!

Oby to wreszcie otworzyło oczy tym, którzy nadal wierzą, że granice można oddać Brukseli, a bezpieczeństwo - państwom sąsiednim.

Posłuchajcie!  Wybory się skończyły, ale temat Paktu Migracyjnego wciąż w grze!
10/06/2025

Posłuchajcie!

Wybory się skończyły, ale temat Paktu Migracyjnego wciąż w grze!

🎥 Szokujące wpływy rosyjskie w naszym kraju. KTO CHCIAŁ USUNĄĆ WYWIAD? 🔴 CHCESZ wystąpić w BIZNES MISJI napisz: [email protected]🎁 EVENT Z GOŚĆMI BI...

Nie dobra jest o tym mówić....
10/06/2025

Nie dobra jest o tym mówić....

Jesteśmy już po kampanii wyborczej, w której temat nielegalnej migracji był bardzo mocno eksploatowany. Po drugiej turze, w której zwyciężył Karol Nawro

Scenariusz, w którym w trakcie kampanii nie ma mowy o pakcie migracyjnym, a potem... 😡😡😡
26/05/2025

Scenariusz, w którym w trakcie kampanii nie ma mowy o pakcie migracyjnym, a potem... 😡😡😡

W Rumunii już ruszyli, w Polsce nie można na to pozwolić.

Adres

Czestochowa

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nie dla Paktu Migracyjnego - Częstochowa umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria