15/06/2026
Sukces w konkursie „Fizyka a ekologia”
Z dumą informujemy o sukcesie naszych uczniów w finale Ogólnopolskiego Konkursu
„Fizyka a ekologia”. Aleksander Głębocki i Wiktor Wypych zdobyli II miejsce, prezentując
wysoki poziom wiedzy oraz praktyczne podejście do zagadnień związanych z ochroną
środowiska.
W konkursie wyróżnienia otrzymali również: Matylda Hampelska, Marta Grabałowska, Julia
Wąsik oraz Jan Karczewski. To kolejne potwierdzenie zaangażowania i talentu naszych
uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Aleksander Lis finalistą Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Z przyjemnością informujemy, że Aleksander Lis został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady o
Diamentowy Indeks AGH.
To prestiżowe osiągnięcie zapewniło mu 300 punktów rekrutacyjnych na Akademię
Górniczo-Hutniczą, co stanowi doskonały start w dalszej edukacji akademickiej.
Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych
ambitnych celów!
Sukces w konkursie „Lwiątko”
Miło nam poinformować, że Jawor Podpłomyk odniósł sukces w Ogólnopolskim Konkursie
Fizycznym „Lwiątko”, zdobywając honorowy tytuł Kaona.
To prestiżowe wyróżnienie otrzymują uczestnicy, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki i
wykazali się ponadprzeciętną wiedzą oraz umiejętnością rozwiązywania wymagających zadań
z fizyki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!
Sukces w konkursie „Ars Astronomica”
Mamy kolejny powód do dumy! Z ogromną radością informujemy o sukcesach naszych
uczennic w konkursie „Ars Astronomica”.
Julia Wąsik zdobyła I miejsce, zachwycając jury wysokim poziomem merytorycznym,
kreatywnością oraz pasją do odkrywania tajemnic kosmosu.
Wyróżnienia otrzymały również Matylda Hampelska i Zofia Burczy, których prace zostały
docenione za zaangażowanie i wysoki poziom wykonania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania
swoich naukowych pasji!
Sukcesy naszych uczniów w konkursie „Eureka”
Z ogromną radością informujemy o znakomitych wynikach naszych uczniów w
ogólnopolskim konkursie „Eureka”.
Największy sukces odniosła Julia Wąsik, zdobywając II miejsce w Polsce i uzyskując jeden z
najwyższych wyników w kraju.
Na szczególne uznanie zasługuje również grupa naszych uczniów, którzy zdobyli aż 20
wyróżnień. To dowód ich wiedzy, zaangażowania oraz pasji do nauk ścisłych.
Gratulujemy Julii oraz wszystkim wyróżnionym uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!