23/09/2022
Hej hej:) Macie w domu rzeczy, które chcecie wyrzucić, a mogą się jeszcze komuś przydać? Wystaw je tutaj:) Widzieliście koło śmietnika coś, co zasługuję na drugie życie? Wrzućcie tu zdjęcie i adres, a może ktoś po to podjedzie:)
Zasady:
1. Nie zamieszczamy ofert płatnych
2. Można wystawić ofertę za coś symbolicznego np. czekoladę
3. Jeżeli przedmiot został oddany edytuj post dodając do postu nagłówek oddane lub napisz o tym w komentarzu i wyłącz komentowanie.
4. Nie wystawiamy zwierząt.