11/06/2026
Pierwszy dzień wycieczki klas 8 do Warszawy już za nami!
Naszą przygodę w stolicy rozpoczęliśmy od wizyty na Powązkach, gdzie mogliśmy poznać historię wielu wybitnych Polaków i zobaczyć jedno z najbardziej znanych miejsc pamięci w kraju.
Następnie ruszyliśmy na Stare Miasto. Spacer wśród kolorowych kamieniczek, klimatycznych uliczek i najpiękniejszych zakątków Warszawy dostarczył wielu ciekawych wrażeń i oczywiście okazji do pamiątkowych zdjęć. 📸
Kolejnym punktem programu był Zamek Królewski. Zwiedzając jego wnętrza, mogliśmy przenieść się na chwilę do dawnych czasów i lepiej poznać historię naszego kraju.
To był intensywny, ale bardzo udany dzień pełen ciekawych miejsc, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. A to dopiero początek naszej warszawskiej przygody!
Czekamy na kolejne atrakcje i już nie możemy się doczekać następnego dnia wycieczki! 😊