31/03/2026
W piątek (27.03) oraz dzisiaj (31.03) gościliśmy u siebie naszych ulubionych przedszkolaków! Marcowe zajęcia biblioteczne skupiły się wokół Wielkanocy 🐰🐣
Rozmawialiśmy o przygotowaniach do świąt i tradycjach, a następnie zapoznaliśmy dzieci z przygodami Liska Fenka, który także szykował się na okres świąteczny 📖🦊
Następnie sialiśmy rzeżuchę! Dzieci zabrały swoje nasionka do przedszkola, by o nie dbać i obserwować, jak rosną, by wkrótce móc urozmaicić swoje kanapki tym wyjątkowym smakiem! 🌱
Następnie był czas na zabawę i zawody na sali widowiskowej, gdzie dzieci wcielały się w rolę kicających króliczków czy łapiących równowagę bocianów, by wykleić kurczaczka w kolorowe piórka 🐥🪶
Na koniec dzieci obejrzały wystawę wielkanocnych pisanek (na którą zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze jej nie widzieli!) 🎨
Dziękujemy za kolejne wspaniałe zajęcia i życzymy naszym przedszkolakom smacznej rzeżuchy! 🤭