29/01/2026
❄️❄️Ferie zimowe❄️❄️
Jedną z opcji, którą samorząd Gminy przygotował dla dzieci
i młodzieży na czas ferii były zajęcia i warsztaty, które odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnocinie oraz Zespole-Szkolno-Przedszkolnym im. Batalionów Chłopskich w Czarnocinie.
Na zajęciach było radośnie, ciekawie, twórczo.....i smacznie😃
🎸🎹🎼W świat muzyki, zabaw muzycznych i śpiewu zabrał uczestników Pan Paweł Paczkowski.
🎨🌸🎲W świat pachnących świec, mydełek, a także świat twórczych zajęć i gier zabrały dzieci Panie Justyna Warszawa i Małgorzata Pieron.
🍕🍕W kulinarny świat ulubionych potraw zabrały dzieci Panie ze stołówki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie pod kierunkiem Pani Eweliny Adamczyk.
💃W świat tańca, zabaw, ciekawych gier i ruchu zabrała dzieci Pani Sylwia Animator Sylwia Jęczmionek.
Dodatkowo oglądaliśmy bajki, sięgaliśmy po książeczki, malowaliśmy kolorowanki i... kamienie, ciekawie spędzaliśmy czas bez telefonów i komputerów. 😀
Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas😃