01/06/2026
Tyle energii, pytań i uśmiechów w jednym miejscu! Dzisiejszy Dzień Dziecka spędziliśmy z uczniami Zespół Szkół w Cybince 🌲
Przygotowaliśmy dla nich leśne wyzwania. Aby zdobyć pamiątkowy dyplom i przybić leśną pieczątkę, uczestnicy musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami. Główną atrakcją było Koło Fortuny. Ponadto najmłodsi tropili leśne zwierzęta i rozpoznawali poroża, a starsi udowodnili, że o drewnie i ekologicznych surowcach naturalnych wiedzą niemal wszystko! 🌱
Dziękujemy za wspólną zabawę, uśmiechy i ogrom pozytywnej energii!
Wszystkim Dzieciom życzymy samych radosnych chwil, wielu przygód i niekończącej się ciekawości świata! 💚
📸N. Marciniak