22/06/2026
Drodzy Rodzice i Uczniowie❗
wzorem ubiegłego roku zwracamy się z serdeczną prośbą o rezygnację z zakupu kwiatów i upominków dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego...🎁💐
Jeśli chcieliby Państwo okazać wdzięczność za wspólnie spędzony rok, zachęcamy do wsparcia zbiórki na leczenie naszego ucznia, Fabiana. Wierzymy, że każda, nawet najmniejsza wpłata, może realnie pomóc w jego walce o zdrowie❗
Link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/rtb69f
Dziękujemy za Państwa życzliwość, zrozumienie i okazane serce. Razem możemy zrobić coś naprawdę dobrego...🙂
Nauczyciele SP CIGACICE