15/04/2026
🕯️Z głębokim smutkiem informujemy o tragicznej śmierci Druha.
Wczoraj w miejscowości Biskupice (powiat Wielicki) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął strażak ochotnik.
Druh, jadąc do remizy na alarm, kierując samochodem osobowym z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i z dużą prędkością uderzył w betonowy słup energetyczny.
Pomimo podjętej walki o życie, 35-letniego Druha nie udało się uratować.
Druh był Naczelnikiem w jednostce OSP Trąbki.
To ogromna tragedia dla całej strażackiej rodziny. Druh oddał życie, będąc w drodze, by nieść pomoc innym.
W geście solidarności Strażacy Ochotnicy 👨🚒 OSP w Chudowie punktualnie o godz. 18:00 oddali hołd 🫡 zmarłemu druhowi 🚒.
Cześć jego pamięci!