31/05/2026
🎲 23 maja w Bibliotece odbył się Turniej Eliminacyjny Ogólnopolskich Mistrzostw Planszówki MITRYS!
MITRYS po raz kolejny pokazał, jak wymagająca, ale jednocześnie wciągająca jest to gra. Uczestnicy zmierzyli się w emocjonujących pojedynkach, wymagających sprytu, strategicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwnika.
Podczas turnieju nie zabrakło:
⚔️ intensywnych rozgrywek
🏆 możliwości zdobycia punktów do ogólnopolskiego rankingu
🎉 świetnej atmosfery i integracji wśród fanów planszówek
🏅 nagród dla najlepszych graczy
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową walkę, zaangażowanie i fantastyczną energię! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy odważyli się spróbować swoich sił w świecie Dwuświata. Do zobaczenia na kolejnych turniejach MITRYS! 🏅
------------------------------------------
Wydarzenie w ramach zadania: Sanatorium kulturowe czyli kuracja czytelnicza, która podkreśla ideę regeneracji, wzmocnienia i profilaktyki kompetencji kulturowych.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.