22/06/2025
Sławomir Mentzen: Oni chcą, żebyśmy wydali na Zielony Ład kilka bilionów złotych – to wychodzi po 250 tysięcy zł. na każdego Polaka! Jak rodzina jest czteroosobowa to milion!
Ma to iść m.in. na remonty klimatyczne. Tak jak teraz lodówki mają normy energetyczne, tak domy i bloki też będą miały. Jak czyjeś mieszkanie, dom nie spełnia tych norm, to będą przymusowe remonty na koszt właściciela. Trzeba będzie wymienić drzwi, okna, dachy, źródła ciepła. Chcą, żebyśmy zamknęli elektrownie, huty, kopalnie, zniszczyli przemysł, rolnictwo. I po co mamy wydać po 250 tys. zł. od osoby? Żeby za 20 lat było 1 stopień chłodniej.
Zielony Ład trzeba w całości jak najszybciej ODRZUCIĆ❗