21/08/2022
Kochane moje klientki i klienci chciałabym wam podziękować za lata spędzone wspólnie z wami dzięki wam moja praca była spełnieniem marzeń,poznałam cudownych ludzi WAS . Mój zakład był jak dom w którym was gościłam. Wiele przeżyć , historii, przyjaźni ale zawsze z WAMI. Podjelam decyzję o zamknięciu zakładu. Bardzo Wam dziękuję że byliście ze mną. Pozdrawiam.