24/02/2016
Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice, niestety od 1 marca bawialnia będzie zamknięta. Bardzo dziękujemy za chwile razem spędzone, za wspólne urodziny, radości jakie zostawialiscie w Stumilowym Lesie. Zapamiętamy Was na zawsze. Mamy nadzieję że Wy również będziecie z uśmiechem wspominać pobyt u nas.
Bądźcie zdrowe i radosne.
Pozdrawiamy Justyna Ania, Ania i Ania. Papatka💕💕💕💕💕