18/12/2025
🏆 MAMY TO! CZWARTY RAZ Z RZĘDU! 🏆
Tradycyjnie na zakończenie zawodów leśnej ekstraligi RDLP w Zielonej Górze podsumowano punktację z 11 turniejów, rozegranych w takich dyscyplinach jak: siatkówka, piłka nożna halowa i trawiasta, brydż sportowy, tenis stołowy, kręgle, dart, bieg na orientację, szachy, wędkarstwo oraz koszykówka.
🔥 Klasyfikacja generalna:
🥇 Nadleśnictwo Bytnica
🥈 Nadleśnictwo Przytok
🥉 Nadleśnictwo Zielona Góra
Dla naszego nadleśnictwa to wyjątkowy sukces – I miejsce zdobyte po raz CZWARTY z rzędu! 💪🌲
To efekt zaangażowania, sportowej pasji i świetnej współpracy całej drużyny.
Puchary za klasyfikację ogólną wraz z miłymi upominkami, ufundowane przez Radę Regionu Zielonogórskiego ZLP w RP, wręczyli:
👏 Przewodniczący Regionu Tomasz Kasperowicz
👏 Wiceprzewodniczący Regionu Marek Bock
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i organizatorom — Bytnica znów na sportowym szczycie! 🏆💚🌲