09/04/2024
Drodzy Mieszkańcy gminy Bytów ‼️
Z całego serca ja i mój zespół KWW Mieszkańcy dla Bytowa dziękujemy wszystkim mieszkańcom gminy Bytów, którzy oddali na nas swój głos 🫶💚 Dziękujemy, że w nas uwierzyliście i zaufaliście 💚
Ja ze swej strony dziękuję wszystkim z mojego zespół KWW Mieszkańcy dla Bytowa, bez Was nic bym nie zrobił i wiem, że mogę na Was liczyć 💚
Choć nie udało się, to jesteśmy bardzo dumni z wyniku, tym bardziej, że jesteśmy nową i niezależną grupą, gdzie każdy włożył dużo serca, czasu, nierzadko kosztem życia prywatnego, aby ten wynik był jak najlepszy ‼️ Daje nam to motywację do dalszego działania 💪Na pewno będziemy bacznie się przyglądać obecnej władzy czy realizuje złożone tak szumnie obietnice🕵️♀️🕵️♀️
Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie‼️‼️💚
Z poważaniem
Marcin Pacyno i KWW Mieszkańcy dla Bytowa ‼️