26/11/2025
Hej Studenci! 📢
Mamy wyniki wczorajszych wyborów uzupełniających do Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WTIiE Politechniki Bydgoskiej Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WRiB Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WBAiIŚ PBŚ oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WIM - Politechnika Bydgoska. Wyniki znajdziecie poniżej👇👇👇
💙 WTIiE
➡️ Weronika Lotek
➡️ Damian Skonieczny
💚 WRiB
➡️ Mateusz Pierzgalski
➡️ Martyna Rumińska
➡️ Mateusz Mańczak
🩶 WBAiŚ
➡️ Zuzanna Romanowska
➡️ Agata Małkińska
➡️ Juliusz Zdzisław Norek
❤️ WIM
➡️ Joanna Bruska
➡️ Wiktoria Oliwia Topolska
➡️ Szymon Błoch
Bardzo dziękujemy wszystkim za frekwencję, a nowym Samorządowcom życzymy samych powodzeń i sukcesów na swoich nowych stanowiskach ☺️