28/05/2026
💙❤️🐾Tradycyjnie, już po raz 7️⃣, z okazji imienin Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy Wojciecha Koper, zorganizowana została zbiórka wśród pracowników Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy, Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych oraz Państwowych Powiatowych Inspektorów Sanitarnych województwa .
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i otwartym sercom udało się w tym roku zebrać aż 3 500 zł! 👏
Zebrane środki zostały przeznaczone na wsparcie: ArbuZ - Adopcje Zwierząt, Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy oraz Stukot🐈🐈⬛🐈
Zakupiono m.in. karmę, przysmaki dla czworonogów, niezbędne akcesoria oraz zabawki, które sprawiły naszym czworonożnym przyjaciołom wiele radości 🐶🐱