01/06/2026
🚒🎉 Wczoraj 30 maja delegacja naszej jednostki wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w obchodach 90 rocznicy utworzenia jednostki OSP Rogaszyce. Druhnom i druhom dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy pięknego jubileuszu, wspaniałej uroczystości i życzymy dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji z pracy społecznej, którą prowadzicie w sposób godny naśladowania. Waszej licznej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej życzymy wytrwałości i nie słabnącego zapału do wykonywania zadań związanych ze służbą strażaka.