03/04/2026
Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Budzyń,
Wielkanoc to czas, w którym radość ze zwycięstwa życia nad śmiercią napełnia nasze serca nową nadzieją. Z okazji tych najpiękniejszych świąt składam Państwu życzenia niesłabnącego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.
Niech te dni spędzone w gronie najbliższych będą pełne wzajemnej życzliwości i ciepła, a atmosfera świątecznego stołu przyniesie wytchnienie od codziennych trosk. Życzę Państwu, aby nadchodząca wiosna stała się źródłem energii do realizacji osobistych planów. Wesołego Alleluja!”
Marcin Sokołowski
Burmistrz Miasta i Gminy Budzyń