20/04/2026
Wiosenny Kongres Senioralny za nami! 🌸🌸🌸
Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w pierwszym evencie organizowanym w ramach działania Centrum Wsparcia Seniora przy GOPS w Budzyniu. 🧡
Kongres był wydarzeniem o charakterze kulturalno-edukacyjnym, mającym na celu aktywizację i integrację społeczną oraz poszerzanie wiedzy i świadomości skierowany przede wszystkim do seniorów z naszej gminy.
Program kongresu obejmował różnorodne prelekcje poświęcone sztuce, kulturze, tradycjom, zdrowiu, profilaktyce oraz bezpieczeństwu. Mieliśmy okazję wysłuchać specjalistów, którzy w bardzo interesujący sposób przekazywali nam swoją wiedzę. Istotnym elementem wydarzenia były występy Olimpii Laube, która swoim śpiewem i niepowtarzalną charyzmą umilała czas zgromadzonym.
Wiosenny Kongres Senioralny w Budzyniu potwierdził, jak ważne są inicjatywy wspierające aktywność i integrację osób starszych. Wydarzenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem uczestników.
Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych partnerów oraz ekspertów:
Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu - za pomoc w organizacji wydarzenia,
CUD YOGA , Danuta Horoszko, Retromania - za dzielenie się z nami wiedzą oraz inspirację do działania
Olimpia Laube - za piękne emocje i umilanie nam czasu
Restauracja Platinum Budzyń - za profesjonalne przygotowanie pysznego cateringu
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chodzieży, Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży, OTOZ Animals inspektorat Rogoźno - za rozmowy i dzielenie się ekspercką wiedzą,
a także: JK Rehab oraz ABC Zieleni Budzyń Dorota Bobowicz za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia.
Do zobaczenia w kolejnych edycjach! 🤝
------------------------------------------------------------------------------
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027.