03/06/2026
Powiatowe podsumowanie programu "TRZYMAJ FORMĘ"
Dzisiaj w naszej Stacji odbyło się powiatowe podsumowanie programu „Trzymaj formę”. Udział w zorganizowanej imprezie oświatowo-zdrowotnej wzięli uczniowie z klas VII ze szkół realizujących program i biorących udział w ogłoszonym przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia konkursie plastycznym „Moje życie, moje decyzje” wraz z rodzicami, a także nauczycielami szkolnymi koordynatorami. Impreza rozpoczęła się od powitania przybyłych gości. Następnie uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat zasad zdrowego odżywiania wygłoszonej przez pracownika Sekcji Higieny Żywności i Żywienia. Kolejnym punktem imprezy było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w w/w konkursie. Zwycięzcami konkursu zostały:
I miejsce -Anna Ziembicka
II miejsce- Natalia Sowa
III miejsce -Weronika Barć
Wyróżnione:
Milena Niemiec, Karolina Kot i Julia Ślączka
Nagrody i dyplom otrzymali, także pozostali uczestnicy konkursu.
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie (za udział), nauczycielom-koordynatorom szkolnym (za realizację programu i przygotowanie uczniów do konkursu) i wszystkim biorącym udział w dzisiejszym podsumowaniu programu „Trzymaj formę” serdecznie dziękujemy.