01/06/2026
Na początku chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka wszystkim małym i dużym dzieciaczkom, życzymy Wam niezapomnianych przygód i wiecznego uśmiechu! ❤️
Nasze świętowanie rozpoczęliśmy wczoraj podczas miejskiego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Miasto Brzeziny. Absolutnym hitem była wspinaczka na skrzynkach z asekuracją z ziemi przy pomocy naszego podnośnika, kolejka nie miała końca ☺️
Dużym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy pierwszej pomocy prowadzone przez Akademia Młodego Strażaka w Brzezinach. Akademia połączyła świetną zabawę z ważną lekcją. MDP i DDP pokazały, jak udzielać pierwszej pomocy, a po prezentacji dzieciaczki mogły same przećwiczyć RKO na fantomach 🚑
Pod naszym namiotem maluchu te małe i te większe robiły tatuaże i pozowały do zdjęć w małym wozie strażackim oraz przy foto-płachcie. 🚒👩🏽🚒🧑🏽🚒
Było super! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. ❤️
Dzisiaj kontynuowaliśmy świętowanie w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach. Bardzo dziękujemy Dyrekcji za zaproszenie! 💚 Uczniowie klas 1-3 mieli okazję wejść do naszego samochodu strażackiego, a największą frajdę sprawiło im lanie wody z hydronetek 💦
Spędziliśmy z Wami fantastyczny czas! ❤️