08/03/2026
Dnia 7 marca 2026r w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym ogłosilismy informacje z ubiegłego roku odnośnie naszych osiągnięć, odbytych wydarzeń, oraz inwestycji.
Podczas spotkania pożegnaliśmy 45 letnią kadencję prezesa Józefa Gierszewskiego, za którą jesteśmy niezmiernie wdzięczni oraz dokonamy wszelkich starań aby nasza jednostka nadal sprawowała się na najwyższym poziomie.
Stopień prezesa zajmuje teraz Jakub Gierszewski i z tego miejsca gratulujemy oraz życzmy zaangażowania takiego jakie miał pan Józef.
Do naszej jednostki dołączył również nowy druh Patrycjusz Gierszewski.
Podsumowując w roku 2025 zostaliśmy zaalarmowaniu do 7 wyjazdów. Rok ten pod względem wydarzeń oraz rozwoju zakończyliśmy powodzeniem.