13/02/2024
Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie informuje ‼️
🙂Odjazd autokaru DO CENTRUM ZABAW XTREME KIDS
W TARNOWIE w dniu 15 lutego 2024 r. (czwartek) z poszczególnych miejscowości:
🙂 Borzęcin Dolny – 8.35 przystanek obok szkoły.
🙂 Borzęcin Górny – 8.45 parking obok Domu Kultury.
🙂 Przyborów – 8.50 obok remizy OSP
🙂 Łęki – 8.55 obok remizy OSP
🙂 Bielcza – 9.00 obok kościoła
Wymagana zgoda na wyjazd podpisana przez rodzica lub opiekuna.
UWAGA ‼️
Osoby, które nie dokonały zapłaty za wyjazd proszone są o pilną wpłatę jutro tj. środa w godzinach od 11.00 do 15.00 w świetlicy GOK Borzęcin Górny lub u opiekunów świetlic terenowych.