23/03/2026
W dniu dzisiejszym zarejestrowaliśmy Kandydatkę naszego komitetu w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Bolesław w okręgu nr 14 (Samocice).
Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie - szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców Samocic. Dzięki Wam zebraliśmy prawie trzykrotnie więcej podpisów niż było wymagane. Dziękujemy za tak ciepły odbiór! 🙏
Przed nami miesiąc kampanii - mamy nadzieję, że ponownie obdarzycie nas swoim zaufaniem w tym okręgu. To wybory, których nikt nie planował i których nikt nie chciał, jednak stajemy na wysokości zadania i ponownie będziemy chcieli reprezentować Was w Radzie Gminy.
Szczegóły już niebawem!
Mateusz Franczyk