Nowa Energia Bolesławia

Nowa Energia Bolesławia Cześć! Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą dać Nową Energię gminie Bolesław. Dołącz do nas!

W dniu dzisiejszym zarejestrowaliśmy Kandydatkę naszego komitetu w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Bolesław w okr...
23/03/2026

W dniu dzisiejszym zarejestrowaliśmy Kandydatkę naszego komitetu w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Bolesław w okręgu nr 14 (Samocice).

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie - szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców Samocic. Dzięki Wam zebraliśmy prawie trzykrotnie więcej podpisów niż było wymagane. Dziękujemy za tak ciepły odbiór! 🙏

Przed nami miesiąc kampanii - mamy nadzieję, że ponownie obdarzycie nas swoim zaufaniem w tym okręgu. To wybory, których nikt nie planował i których nikt nie chciał, jednak stajemy na wysokości zadania i ponownie będziemy chcieli reprezentować Was w Radzie Gminy.

Szczegóły już niebawem!

Mateusz Franczyk

Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Energia Bolesławia! 🗳️26 kwietnia widzimy się przy urnach w wyborach uz...
03/03/2026

Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Energia Bolesławia! 🗳️

26 kwietnia widzimy się przy urnach w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Bolesław (okręg nr 14). Wchodzimy w te wybory z energią, determinacją i poczuciem odpowiedzialności 💪

To dla nas coś więcej niż start w wyborach. Chcemy dalej reprezentować Wasz głos, rozmawiać o konkretnych sprawach i skutecznie działać na rzecz okręgu 14 oraz Samocic 🏡. Kontynuujmy to, co było zapoczątkowane w tym okręgu.

Nowa energia. Konkretny plan. Wspólne działanie.

Liczymy na Wasze wsparcie! Razem możemy więcej!

Mateusz Franczyk

Wybory uzupełniające do Rady Gminy BolesławWojewoda Małopolski wyznaczył termin wyborów uzupełniających w okręgu nr 14 n...
20/02/2026

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Bolesław

Wojewoda Małopolski wyznaczył termin wyborów uzupełniających w okręgu nr 14 na 26 kwietnia.

Podejmujemy decyzję o udziale w tych wyborach, ponieważ czujemy potrzebę kontynuowania pracy śp. Agnieszki - osoby zaangażowanej w sprawy mieszkańców i naszej lokalnej społeczności. Jej działalność była wyrazem troski o ludzi, dialogu i odpowiedzialności za Samocice.

Chcemy dalej iść tą drogą - słuchać mieszkańców, reprezentować ich głos w Radzie Gminy i działać na rzecz okręgu 14.

To dla nas zobowiązanie i odpowiedzialność.

Są wiadomości, które odbierają mowę...Z ogromnym bólem żegnamy śp. Agnieszkę Radło - naszą Przyjaciółkę, radną, społeczn...
06/02/2026

Są wiadomości, które odbierają mowę...

Z ogromnym bólem żegnamy śp. Agnieszkę Radło - naszą Przyjaciółkę, radną, społeczniczkę, kobietę o złotym sercu. Jej odejście dotknęło nas wszystkich i pozostawiło pustkę, której nie da się wypełnić.

Jej uśmiech, życzliwość i wiara w ludzi dawały nam siłę. Potrafiła podnieść na duchu, dodać odwagi, przypomnieć, że warto działać dla innych. Zawsze obecna, zawsze gotowa pomóc – taka pozostanie w naszej pamięci.

Jej odejście zostawiło w nas ogromną pustkę. Trudno pogodzić się z myślą, że już nie usłyszymy Jej głosu, nie zobaczymy pełnego ciepła spojrzenia.

Dziś nasze serca są przy Jej Najbliższych. Łączymy się z Rodziną w smutku, modlitwie i wsparciu.

Mateusz Franczyk, radni oraz przyjaciele z Nowej Energi Bolesławia.

Relacja z ostatniej sesji rady Gminy Bolesław ⤵️⤵️
03/02/2026

Relacja z ostatniej sesji rady Gminy Bolesław ⤵️⤵️

Pół na pół – niemal jak w wyborach samorządowych. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Bolesław radni głosowali nad uchwałą dotyczącą podwyżki wynagrodzenia dla wójta Kazimierza Olearczyka. Posiedzenie od samego początku […]

31/01/2026

Radna Sylwia Wójcik podczas ostatniej sesji rady Gminy Bolesław❗️

Uchwała podwyższająca wynagrodzenie wójta Gminy Bolesław nie uzyskała większości 🚩 Pełna relacja z sesji już jutro na portalu Puls Powiśla.

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tej sesji. Będę chciał uczestniczyć w każdej kolejnej sesji naszej gminy i informować Was o tym co się dzieję.

Mateusz Franczyk

Jutro, 5 stycznia, organizowane jest spotkanie w sprawie przyszłości likwidowanego oddziału ginekologiczno-położniczego!...
04/01/2026

Jutro, 5 stycznia, organizowane jest spotkanie w sprawie przyszłości likwidowanego oddziału ginekologiczno-położniczego!

❗️Zachęcam do wzięcia udziału ❗️ Szczególnie zapraszam na spotkanie Panie Radne rady gminy oraz Panie sołtys - wasza obecność i głos jest niezwykle ważny 🆘

Ja będę!
Mateusz Franczyk

Przyszłość oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalu Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej stoi pod znakiem zapytania. W sprawie jego dalszego funkcjonowania głos zabrał poseł Wiesław Krajewski, który zaapelował do mieszkanek Dąbrowy Tarnowskiej, Powiatu […]

23/12/2025

Przyszłość zaczyna się od ludzi. Razem.

✨Spokojnych Świąt i dobrego Nowego Roku. 🎄

21/12/2025

Zapraszam do wysłuchania! To istotny temat dla naszej gminy i naszego powiatu.

Od 1 stycznia kobiety ze Szczucina czy Bolesławia będą musiały jechać nawet godzinę aby dotrzeć na porodówkę np. w Tarnowie (trasa Szczucin-Stary Szpital Tarnów zajmuje równą godzinę w godzinach szczytu)!

Kobiety i pary spodziewające się dzieci nie mogą zostać z tym problem same!

🕯️  Zobaczcie zdjęcia cmentarza w Bolesławiu po zmroku 1 listopada ⤵️
01/11/2025

🕯️ Zobaczcie zdjęcia cmentarza w Bolesławiu po zmroku 1 listopada ⤵️

1 listopada nasze cmentarze stają się miejscami szczególnego skupienia i pamięci. Tego wieczoru odwiedziliśmy nekropolie w Szczucinie, Dąbrowie Tarnowskiej, Oleśnie, Bolesławiu i Mędrzechowie, by uchwycić ich niezwykłe piękno z perspektywy […]

Adres

Bolesław
33-220

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nowa Energia Bolesławia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij