26/05/2017
WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO
W dniach od 16 do18 maja klasy Ia, Ib i I d uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Zakopanego. W pierwszym dniu zażyliśmy relaksu w kompleksie skupiającym największe baseny termalne na Podhalu, czyli w Termach Chochołowskich, później spacerowaliśmy po Krupówkach, gdzie zakupiliśmy pamiątki dla siebie i swoich bliskich. We wspaniałych nastrojach zakwaterowaliśmy się w hotelu ,,Aniołek”- w miejscowości Murzasichle. Wieczorem wszyscy świetnie bawili się podczas dyskoteki. Kolejnego dnia wraz z Przewodnikiem Tatrzańskim ruszyliśmy na szlak, którego celem było najpiękniejsze jezioro tatrzańskie- Morskie Oko. Droga nie była łatwa, ale piękne widoki rekompensowały zmęczenie. Po powrocie do obiektu noclegowego wszyscy szybko się zregenerowali, o czym świadczyła duża aktywność i chęć gry w siatkówkę, w piłkę nożną oraz pływanie w basenie. Wieczorem przy ognisku i kiełbaskach podzieliliśmy się wrażeniami z minionego dnia. Ostatnim punktem naszej wycieczki był Kraków- gdzie zwiedziliśmy Wawel, Stary Rynek, Sukiennice. Tam też zakupiliśmy pamiątki i udaliśmy się w podróż powrotną. Wróciliśmy zmęczeni, ale pełni radości i wrażeń.