11/05/2026
Dziś 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝐏𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐤𝐢 𝐊𝐨𝐦𝐮𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣. 💧🚛🌿
Z tej okazji składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które każdego dnia dbają o to, aby nasza gmina mogła normalnie funkcjonować.
To Wasza praca sprawia, że mamy wodę w kranach, czystsze ulice, sprawny odbiór odpadów, zadbane tereny zielone i infrastrukturę, z której wszyscy korzystamy na co dzień.
Oczywiście, nie zawsze wszystko jest idealnie i gospodarka komunalna, także lokalnie, mierzy się dziś z wieloma wyzwaniami - od rosnących kosztów energii, przez zmiany w gospodarce odpadami i system kaucyjny, po cyfryzację usług i coraz większe oczekiwania mieszkańców.
Warto jednak pamiętać, że za tym wszystkim stoją przede wszystkim ludzie. To od ich wiedzy, doświadczenia, odpowiedzialności i gotowości do działania zależy sprawne funkcjonowanie wielu codziennych spraw, które często zauważamy dopiero wtedy, gdy coś przestaje działać. Często jest to praca niewidoczna, wykonywana wcześnie rano, w trudnych warunkach i pod presją czasu, ale jej efekty odczuwamy wszyscy.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, odpowiedzialność i codzienną pracę na rzecz mieszkańców. Życzymy bezpiecznej pracy, zdrowia, satysfakcji oraz należnego szacunku i uznania. 👏
𝐖𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐥𝐚 𝐏𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐧𝐢𝐤𝐨́𝐰 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐤𝐢 𝐊𝐨𝐦𝐮𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣!
Zakład Gospodarki Komunalnej w Bierutowie Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp z o.o. Miasto i Gmina Bierutów