30/05/2026
Działamy dla naszego miasta! 💚
W minionym tygodniu pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bierutowie intensywnie pracowali, aby nasze miasto było piękniejsze, bardziej bezpieczne i zadbane.
🌸 Wykonywaliśmy nasadzenia kwiatów i ulokowanie pelargonii, by nasze miasto było piękniejsze.
🌿Kosiliśmy tereny zielone oraz plewiliśmy parki i zieleń miejską oraz gminną.
💦Usuwaliśmy awarie, by zapewnić mieszkańcom niezawodność sieci wodociągowej.
✅️Wykonaliśmy nawierzchnię żwirową przy skrzyżowaniu, by było bardziej bezpiecznie.
🌳Zakupiliśmy rębak, który wspomoże naszą pracę, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać szerszy zakres usług dla Państwa i dbać o miejską zieleń.