26/05/2026
Uwaga, konkurs! Dla małych i dużych fanów:
💥komiksu
🌿ekologii
🏙️miasta Bielsko-Biała
🚶♀️➡️Do 29 maja przyjdźcie do biblioteki po komiks "Bielski i Biała łapią oddech" -> przeczytajcie go uważnie👀 -> wypełnijcie formularz konkursowy ✍️ ->voilà!
Ps. komiks jest Wasz! 😎
to 🙃
📚🌿 Lubisz komiksy i ekologiczne wyzwania? Weź udział w konkursie wiedzy o komiksie „Bielski i Biała łapią oddech”! ♻️💨
Jak wziąć udział?
👉 odwiedź swoją bibliotekę rejonową w Bielsku-Białej
👉 odbierz bezpłatny komiks i formularz konkursowy
👉 odpowiedz na pytania
👉 zawalcz o jedną z 54 nagród! 🎁
Na najlepszych uczestników czekają wyjątkowe nagrody:
🎒 za I i II miejsce – ekologiczne plecaki wykonane z nieaktualnych siatek reklamowych, mieszczące ponad 20 butelek kaucyjnych
☕🎲 za III miejsce – kubki termiczne, familijne gry edukacyjne oraz pakiety gadżetów z recyklingu, które przydadzą się podczas zakupów
Nagrody otrzymają 3 osoby z każdej biblioteki rejonowej, które zdobędą największą liczbę punktów 🏆
📌 Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:
https://miastodobrejenergii.bielsko-biala.pl/
Nie zwlekaj — połącz dobrą zabawę z troską o środowisko! 🌍💚