10/01/2017
Siema! Na początek kilka słów wstępu... :)
Jako studenci, których celem jest nie tylko zwykły papier, ale głównie wiedza, chcemy podzielić się swoim "doświadczeniem" i... przy okazji powtórzyć materiał do kolosów :D
Poważnie rzecz ujmując - chcemy stworzyć kanał, na którym w kompleksowy, zabawny i przystępny sposób pokażemy jak ratować, po co ratować i czy w ogóle ratować (oczywiście każdy zna odpowiedź przynajmniej na ostatnie pytanie...). CHCEMY PRZY OKAZJI DODAĆ, ŻE JAK NA RAZIE STUDIUJEMY - WSZELKIE PODPOWIEDZI, WSKAZÓWKI I UWAGI DO NASZYCH FILMÓW W POSTACI KONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI - MILE WIDZIANE :) Szczególnie zależy nam na opinii starszych kolegów po fachu. ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ :)
https://www.youtube.com/channel/UCVymLgrj0WL_TJPU6Ib0btg
Pierwsze filmy już wkrótce :D
Jako studenci, których celem jest nie tylko zwykły papier, ale głównie wiedza, chcemy podzielić się swoim "doświadczeniem" i... przy okazji powtórzyć materia...