23/11/2017
Czas na szybkie powitanie naszego ministra transportu - Tymoteusza Piaskowskiego. "Nieugięty, ostrożny na polskich drogach, były rajdowiec - ministrem transportu partii rządzącej" - tak określają go wydawcy miesięcznika Newsmonth. Jako młodzieniec zawsze był pierwszy. Aktualnie wygrał pięć razy wyścig Formuły 1 i cztery razy rajd Dakar. Jego kolekcja samochodów jest ogromna, co widać na zdjęciu, ale on zawsze był wierny swojemu, niezawodnemu śmigaczowi. Legenda mówi, że kiedyś wjechał nim na autostradę i nadążył za innymi samochodami. Krążą też plotki, że Robert Kubica razem z Fernando Alonso, nauczyli się od niego włączać kierunkowskazy. Po powstaniu partii Sławo i Sprawiedliwość, przyjechał zaprowadzić porządek w naszym pięknym kraju. Powitajcie go z piskiem opon! Niech żyje SiS!