25/10/2025
🇵🇱 𝙋𝙤𝙧𝙤𝙯𝙢𝙖𝙬𝙞𝙖𝙟𝙈𝙔 𝙤 𝙋𝙤𝙡𝙨𝙘𝙚! 🇵🇱
Już w poniedziałek, 27 października o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie otwarte w Bielsku-Białej z cyklu „𝙋𝙤𝙧𝙤𝙯𝙢𝙖𝙬𝙞𝙖𝙟𝙈𝙔 𝙤 𝙋𝙤𝙡𝙨𝙘𝙚!”.
To doskonała okazja, by wspólnie porozmawiać o najważniejszych sprawach dla naszego regionu i całego kraju.
📍 𝙎𝙞𝙚𝙙𝙯𝙞𝙗𝙖 𝙉𝙎𝙕𝙕 „𝙎𝙤𝙡𝙞𝙙𝙖𝙧𝙣𝙤𝙨́𝙘́”, 𝙪𝙡. 𝘼𝙨𝙣𝙮𝙠𝙖 𝟭𝟵, 𝘽𝙞𝙚𝙡𝙨𝙠𝙤-𝘽𝙞𝙖ł𝙖
🗓️ 𝙋𝙤𝙣𝙞𝙚𝙙𝙯𝙞𝙖ł𝙚𝙠, 𝟮𝟳 𝙥𝙖𝙯́𝙙𝙯𝙞𝙚𝙧𝙣𝙞𝙠𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟱 𝙧.
🕔 𝙂𝙤𝙙𝙯. 𝟭𝟳:𝟬𝟬
W spotkaniu udział wezmą:
👉 Beata Szydło – Poseł do Parlamentu Europejskiego
👉 Andrzej Adamczyk – Poseł na Sejm RP
👉 Stanisław Szwed – Poseł na Sejm RP
👉 Przemysław Drabek - Poseł na Sejm RP
Niech to będzie rozmowa o Polsce, której wszyscy chcemy – silnej, bezpiecznej i sprawiedliwej. 🇵🇱
*S