Polski Związek Emerytów i Rencistów w Bielsku Podlaskim

Polski Związek Emerytów i Rencistów w Bielsku Podlaskim Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Polski Związek Emerytów i Rencistów w Bielsku Podlaskim, Usługa społeczna, 11 Listopada 2, Bielsk Podlaski.

Celem Związku jest integrowanie i aktywizowanie emerytów i rencistów poprzez organizowanie róznych form życia kulturalnego, artystycznego, sportowego i turystycznego, reprezentowania ich interesów.

01/06/2026

Witam Szanownych Seniorów.
Dziś krótka informacja dla osób , które jadą na wycieczkę do Tykocina w dniu 13.06.2026r. Wyjazd z Bielska Podlaskiego będzie o godz, 8.00 z pod Ratusza Miejskiego.
Druga też krótka informacja. Jeszcze cały czas zapisujemy chętnych
na wycieczkę do Chorwacji w terminie 05.10-15.10.2026 r. i oczekujemy wpłat zaliczki od osób , które wcześniej zapisały się.
Zainteresowanych zapraszamy do Biura , gdzie przekażemy
szczegółowe informacje.
Pozdrawiam i do zobaczenia

11/05/2026

Szanowni Seniorzy!
Na pewno przeglądacie informacje na naszym koncie na FB i jak zauważyliście ,że ostatnio nie było żadnych nowych informacji a to dlatego ,że do końca sierpnia 2026r wszystkie informacje o różnych imprezach zostały przekazane. Jest już prawie komplet na wycieczkę do Tykocina i Choroszczy , brak jednej osoby. Na drugą wycieczkę t.j. ,,Szlakiem otwartych okiennic " trwają jeszcze zapisy.
Jest już komplet osób na wycieczkę do Karpacza w terminie 24.08-31.08.2026r. wpłacone są już zaliczki. Następna wycieczka
jest do Chorwacji w terminie 05.10-15.10.2026r i tu też zostało tylko parę wolnych miejsc. W związku z tym , że czas szybko leci i zbliża się termin wyjazdu do Chorwacji prosimy o wpłacanie zaliczki
650 zł na konto naszego związku, termin 12.05-31.05.2026r.
Na pewno w opisanym okresie będą organizowane imprezy taneczne , pierwsza z nich to w dniu wycieczki ,,Szlakiem otwartych
Okiennic" t.j .10.07.2026r w restauracji ,,Carino" w Starej Łuce a następne to czas i sytuacja pokaże.
Pozdrawiam i do zobaczenia.

18/03/2026

Witam Szanownych Seniorów.
Piękna, słoneczna pogoda wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie , poprawiając nastrój , dodając energii i motywacji do
działania. Mając to na uwadze informuję ,że już parę wycieczek jest
w realizacji ale mamy też i następną wycieczkę jenodniową. W ramach zadania publicznego wspólfinansowanego przez Miasto
Bielsk Podlaski została zorganizowana w dniu 10 lipca 2026r wycieczka Szlakiem Otwartych Okiennic. z niespodziankami.
Szczegółowe informacje na temat wycieczki , programu i niespo-
dzianek będą udzielane dla zainteresowanych w Biurze , będzie
można już zapisywać od 01.04.2026r.
Informuję ,że w dniu 08.05.2026r na otwarcie sezonu będzie zorganizowana ,,Majówka" z ogniskiem w Szkółce Leśnej w Grabowcu także będą niespodzianki. Szczegółowe informacje w Biurze , zapisy już od 01.04.2026r.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

03/03/2026

Witam Szanownych Seniorów.
W dniu 02.03. 2026r została napisana informacja o ćwiczeniach w basenie. Teraz przekaże informację o następnym zadaniu publicznym które współfinansuje Powiat Bielski ,jest to jednio dniowa wycieczka do Tykocina ,Choroszczy i do Muzeum Wojska
Polskiego w Białymstoku. Odbędzie się ona w dniu 13.06.2026r.
Koszt wycieczki wynosi w granicach ok 5000 zł z tego Powiat dofinansowuje 3000 zł a pozostałą kwotę dofinansowujemy my uczestnicy wycieczki. Biorąc do kalkulacji 50 osób to wychodzi
40zł na osobę. W kosztach wycieczki jest transport , przewodnik,
przewodnicy obiektowi i bilety wstępu. Informuję ,że w trakcie
wycieczki przewidziany jest obiad w restauracji żydowskiej ..Tejsza" w Tykocinie , oczywiście koszt takiego obiadu kształtuje się od
50zł do 100zł. Wiem z praktyki ,że nie wszyscy uczestnicy będą
korzystać z tego obiadu dlatego żeby za bardzo nie ryzykować
zostało zarezerwowanych tylko 20 miejsc. W trakcie zapisywania
na w/w wycieczkę trzeba będzie już być zdecydowanym , czy będzie
spożywany obiad i z jakiego zestawu , o tych zestawach będzie informacja w trakcie zapisywania. Dopłaty do wycieczki będą
pobierane w trakcie zapisywania w okresie od 15.03.2026r do
30.04.2026.
Pozdrawiam

02/03/2026

Jeszcze w dniu dzisiejszym krótka informacja. W dniu 05.03.2026r biuro Zarządu Oddziału Rejonowego PZE i R w Bielsku Podlaskim nie będzie czynne ,a będzie za to czynne w dn. 06.03.2026r

02/03/2026

Witam Szanownych Seniorów.
Wspomniałem już w poprzedniej informacji ,że dane o niektórych imprezach przekaże po 01.03.2026r , w chwili obecnej to czynię.
W kwietniu 2026r będzie realizowane zadanie publiczne [p. ,, profilaktyka ,leczenie i terapia osób dotkniętych różnymi schorzeniami" tzn . ,ćwiczenia w basenie prowadzone przez rehabilitantkę. W/w zadanie publiczne jest współfinansowane przez
Miasto Bielsk Podlaski /proszę nie mylić ze słowem sfinansowane./
Ćwiczenia będą odbywały się w dwóch grupach 15-to osobowych
jedna grupa o godz. 8.00 , a druga o godz. 9.00 w dniach 14, 16,21,
23 i 24 kwiecień , t.j. po pięć wejść.
Zapisy na ćwiczenia będą prowadzone od 10 marca 2026r do
końca miesiąca . Informuję ,że w pierwszej kolejności będą zapisywane na listę główną osoby które w ubiegłym roku nie
uczestniczyły w ćwiczeniach , jednocześnie będą zapisywane osoby
na listę rezerwową , te które korzystały z ćwiczeń . Osoby z listy
rezerwowej na początku kwietnia zostaną dopisane na listę główną,
jeżeli zostaną wolne miejsca. Na pewno trzeba zgłosić się do Biura
osobiście
Gdyby nastąpiły zmiany terminów , osoby zapisane zostaną powiadomione .
Pozdrawiam

18/02/2026

Witam wszystkich Seniorów.
Dawno nic nie pisałem ,bo trzeba było zebrać trochę wiadomości ,a
żeby te wiadomości zebrać to po pierwsze trzeba mieć chęć , po
drugie natchnienie , po trzecie żeby nie był zakłócony spokój i po
czwarte przeświadczenie , że to robi się dla Was Szanowne Seniorki i Seniorzy. Po tych wszystkich zawirowaniach nadszedł moment aby
przekazać przynajmniej jedną informację ,oczywiście po 01.03.2026
będą przekazane też następne informacje.
Dzisiejsza informacja dotyczy wycieczki do Karpacza i okolic. Wiecie że planowany jest dojazd do Jeleniej Góry i powrót pociągiem.
Wycieczka odbędzie się w terminie 24.08-31.08.2026r. Na dzień
dzisiejszy jest już zarezerwowany hotel w Karpaczu , wycieczki fakultatywne czyli lokalne i zagraniczne , przejazd autokarem z Jeleniej Góry do Karpacza i z powrotem. Jeżeli chodzi o przejazd
z Bielska Podlaskiego na dworzec i z powrotem ,to także będzie
autokar. Rezerwacja miejsc w pociągu jeszcze nie dokonana , można to będzie zrobić trzy miesiące przed wyjazdem i wtedy będą wiadome godziny odjazdu , przyjazdu. Koszt tej wycieczki wraz z
wycieczkami lokalnymi będzie kształtował się w granicach
2600-2900zł.
W chwili obecnej mamy zapisanych chętnych 34 osoby i na tyle
osób dokonano rezerwacji, jak będą chętni to będzie można dokoptować do 40 osób. Już od 01.03.2026r trzeba będzie wpłacać
zaliczkę w kwocie 500 zł. na konto naszego Związku , termin do
25.04.2026r. To na dziś na razie tyle , inne informację już jak wspomniałem po 01.03.2026r.
Wykaz wycieczek lokalnych będzie podany na tablicach ogłoszeń obok w/w informacji , a są to następujące wycieczki;
- kraina rozbójnika Rumcajsa; - morawski kras; - Teplice i Adrspach
- skalne miasto i spacer w koronach drzew; -kolorowe jeziorko ;
- dolina ogrodów i pałaców.
Oczywiście możemy z jednej wycieczki zrezygnować a nawet dwóch.

18/01/2026

Szanowne Seniorki i Szanowni Seniorzy witam Was w te zimne noce i dnie. Mam nadzieje ,ze moja informacja ogrzeje nasze Panie. Informujemy ,że w dniu 07.03.2026r o godz.14.00 w Bielskim Domu
Kultury organizowana jest impreza z okazji Dnia Kobiet , na którą zapraszamy wyłącznie Panie , ilość osób jest ograniczona. Zapisy na tą imprezę będą prowadzone od 20.01.2026r. , impreza bezpłatna,
Na wszyscy będą mogli zapisać się z uwagi na ograniczoną ilość
ale nie sposób wszystkich zapisać i proszę tego nie traktować , że
zapisujemy tylko ,,swoich". Przepraszamy te osoby , które nie zostaną zapisane.
Przy tej okazji informuję też ,że w dniu 12.02.2026r. o godz.12.00 także w Bielskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z pracownikami Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku , na które serdecznie zapraszamy , zapisów nie prowadzimy. Mamy jeszcze jedną sprawę , jest zorganizowany w dniu 04.03.2026
wyjazd do Opery Podlaskiej w Białymstoku na koncert 10 tenorów.
Mamy zakupione 23 bilety i na dzień dzisiejszy są jeszcze w dyspozycji 6 biletów ,a to z uwagi na rezygnacje osób, Bardzo proszę osoby , które są zainteresowane koncertem o zakup tych
biletów.
To wszystko jak na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam

16/01/2026

Witam Szanownych Seniorów.
W Nowym Roku życzę dużo, dużo zdrowia , szczęścia ,słonecznych , pięknych dni i wszystkiego co jest najlepsze. W tym roku mieliśmy
już jedną imprezę taneczną czyli bal sylwestrowo-karnawałowy.
Najbliższa impreza to wyjazd do Opery w Białymstoku w dn. 25.01.2026r. na spektakl ,,TRÓJKĄCIK , CZYLI TRZECH NA PRÓBĘ".
Wyjazd nastąpi spod Ratusza w BIelsku Podlaskim o godz.14.00,
zbiórka 15 min . wcześniej. proszę sprawdzić czy każda osoba
posiada bilet.
Następna impreza w tym karnawale ,to zabawa Ostatkowa ,
organizowana jest ona 13.02.2026r o godz, 17.00 w restauracji
,,Podlasianka" Koszt jednego uczestnika , członka Związku to
kwota 140 zł. , pozostali 170 zł. Zabawę poprowadzi DJ . Marek.
W cenie będą serwowane trzy dania ciepłe , zimne przekąski ,
ciasto ,kawa , herbata , woda , oczywiście muzyka.
Zapisy wraz z wnoszonymi opłatami już są prowadzone.
Zapraszamy chętnych.

29/12/2025

Witam Seniorów , dziś informacja bardzo
krótka, Życzę w Nowym Roku dużo zdrowia radości i szczęścia.
Informuję , że z uwagi iż Biuro nie będzie czynne dn. 01.01.2026r. i dn.06.01.2026r. , postanowiliśmy że będzie otwarte dn. 02.01.2026r
i dn. 05.01.2025 r. Wiadomo że dn. 11.01.1026r mamy zorganizowany bal sylwestrowo-karnawałowy i już mało dni zostaje na zgłaszanie się na ten bal ,cały czas wolne i
wolne dni. Jeszcze raz zapraszam chętnych.
Pozdrawiam

Adres

11 Listopada 2
Bielsk Podlaski
17-100

Godziny Otwarcia

Wtorek 10:00 - 14:00
Czwartek 10:00 - 14:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Polski Związek Emerytów i Rencistów w Bielsku Podlaskim umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij